Medewerkers

Administratie

Laureijssen (Angelique)

Controller

06 – 51 86 72 41

van de Velde (Edwin)

Bedrijfsadministratie

06 – 51 86 72 42

Versluis (Anita)

Projectadministratie

06 – 53 23 27 58

Directie

Moors (Hans)

Directeur

06 – 53 81 96 11

Pennings (Ignaas)

Hoofd Ontwerp en Techniek

06 – 10 77 19 09

van der Wardt (Martin)

Hoofd Productie (a.i.)

06 – 50 62 15 19

HR

van Uden (Miranda)

HR / Directie assistente

06 – 11 64 89 07

Onderhoud en nazorg

Deurloo (Ton)

Manager Onderhoud en Nazorg

06 – 53 34 97 81

Plompen (Coen)

Manager Beheer, Onderhoud en Nazorg

06 – 15 25 83 39

Ontwerp en techniek

Pennings (Ignaas)

Hoofd Ontwerp en Techniek

06 – 10 77 19 09

Benneker (Richard)

Architect

06 – 11 13 11 06

Beenhakker (Marco)

BIM Coördinator

06 – 11 06 51 11

Snellen (Catrien)

BIM Engineer

06 – 10 91 03 78

van de Hout (Coen)

Bouwfysicus

06 – 11 34 94 56

Krijnen (Loek)

Constructeur

06 – 11 03 56 83

van Loon (Jitse)

Ontwikkelingsmanager

06 – 22 42 43 87

Raaijmakers (Jan-Willem)

Ontwikkelingsmanager

06 – 11 18 88 32

Meesters (Pim)

System Engineer

06 – 11 24 47 18

Proces, innovatie en KAM manager

Stevens (Geert)

Proces, innovatie en KAM manager

06 – 51 86 72 43

Productie

Van der Wardt (Martin)

Hoofd Productie (a.i.)

06 – 50 62 15 19

van Bezouw (Cees)

Projectmanager

06 – 53 55 09 82

Dikmans (Adrian)

Projectmanager

06 – 51 86 72 46

Faes (Wesley)

Projectmanager

06 – 29 53 72 17

Van Os van Wensen (Marco)

Projectmanager

06 – 21 98 59 11

van Aggelen (Patrick)

Uitvoerder

06 – 54 64 67 15

Gerritsen (Maarten)

Uitvoerder

06 – 51 86 72 38

van Lieshout (Toine)

Uitvoerder

06 – 51 30 44 98

Luites (Youri)

Uitvoerder

06 – 51 25 26 21

Schuurman (Johan)

Uitvoerder

06 – 15 20 11 36

Schuit (Johan)

Senior Werkvoorbereider

06 – 53 23 31 66

Adriaansen (Albert)

Werkvoorbereider

06 – 22 21 58 48

van Gaal (Rody)

Werkvoorbereider

06 – 22 21 58 46

van Gurp (Casper)

Werkvoorbereider

06 – 15 11 37 58

Netten (Jack)

Werkvoorbereider (a.i.)

06 – 42 11 76 76

Thijssen (Gert-Jan)

Werkvoorbereider

06 – 51 51 52 50

van Erven (Marco)

CAO Specialist

06 – 15 59 60 66

van Delft (Olaf)

CAO Specialist

06 – 20 32 45 85

Eijkemans (Rick)

CAO Specialist

06 – 53 54 91 93

Geertsema (Christ)

CAO Specialist

06 – 11 25 17 12

van Heumen (Patrick)

CAO Specialist

06 – 11 08 70 19

Leijten (Corné)

CAO Specialist

06 – 53 20 83 30

van der Plas (Jan)

CAO Specialist

06 – 20 69 46 20

Wessel (Ruud)

CAO Specialist

06 – 53 23 24 53

Secretariaat

van der Pluijm (Sabine)

Afd. secretaresse

06 – 22 42 43 87

van Uden (Miranda)

HR / Directie assistente

06 – 11 64 89 07

Verkoop

Geurts (Jeroen)

Expert Maatschappelijk vastgoed

06 – 51 86 72 17

Lips (Norwin)

Tendermanager

06 – 54 20 06 02

van Dongen (Wilfred)

Kostendeskundige

06 – 11 29 88 32