Medewerkers

Administratie

Laureijssen (Angelique)

Controller

06 – 51 86 72 41

van de Velde (Edwin)

Bedrijfsadministratie

06 – 51 86 72 42

Versluis (Anita)

Projectadministratie

0162 – 58 18 04

Directie

Moors (Hans)

Directeur

06 – 53 81 96 11

Pennings (Ignaas)

Hoofd Ontwerp en Techniek

06 – 10 77 19 09

Plompen (Coen)

Hoofd Productie

06 – 15 25 83 39

HR

van Uden (Miranda)

HR / Directie assistente

06 – 11 64 89 07

Onderhoud en nazorg

Deurloo (Ton)

Manager Onderhoud en Nazorg

06 – 53 34 97 81

Ontwerp en techniek

Pennings (Ignaas)

Hoofd Ontwerp en Techniek

06 – 10 77 19 09

Benneker (Richard)

Architect

0162 – 58 18 07

Beenhakker (Marco)

BIM Engineer

0162 – 58 18 09

Roodenburg (Peter)

BIM Engineer

0162 – 58 18 38

Snellen (Catrien)

BIM Engineer

0162 – 58 18 10

van de Hout (Coen)

Bouwfysicus

0162 – 58 18 16

Krijnen (Loek)

Constructeur

06 – 11 03 56 83

Raaijmakers (Jan-Willem)

Ontwikkelingsmanager

06 – 11 18 88 32

Meesters (Pim)

System Engineer

06 – 11 24 47 18

Proces, innovatie en KAM manager

Stevens (Geert)

Proces, innovatie en KAM manager

06 – 51 86 72 43

Productie

Plompen (Coen)

Hoofd Productie

06 – 15 25 83 39

Dikmans (Adrian)

Projectmanager

06 – 51 86 72 46

Schuit (Johan)

Projectmanager

06 – 53 23 31 66

Van der Wardt (Martin) (a.i.)

Projectmanager

06 – 50 62 15 19

van Aggelen (Patrick)

Uitvoerder

06 – 54 64 67 15

Gerritsen (Maarten)

Uitvoerder

06 – 51 86 72 38

van Lieshout (Toine)

Uitvoerder

06 – 51 30 44 98

Luites (Youri)

Uitvoerder

06 – 51 25 26 21

van de Sande (Mari)

Uitvoerder

06 – 20 95 62 37

Schuurman (Johan)

Uitvoerder

06 – 15 20 11 36

Adriaansen (Albert)

Werkvoorbereider

06 – 22 21 58 48

Bueninck (Marnick)

Werkvoorbereider

06 – 15 62 43 43

Dudok (Edwin)

Werkvoorbereider

06 – 15 59 60 66

Van Gaal (Rody)

Werkvoorbereider

06 – 22 21 58 46

Thijssen (Gert-Jan)

Werkvoorbereider

0162 – 58 18 36

Tiellemans (Rob)

Werkvoorbereider

06 – 11 08 70 19

de Vries (Nic) (a.i.)

Werkvoorbereider

06 – 11 25 17 12

van Delft (Olaf)

CAO Specialist

Eijkemans (Rick)

CAO Specialist

van Erven (Marco)

CAO Specialist

Geertsema (Christ)

CAO Specialist

van Heumen (Patrick)

CAO Specialist

Leijten (Corné)

CAO Specialist

van der Plas (Jan)

CAO Specialist

Wessel (Ruud)

CAO Specialist

Secretariaat

van der Pluijm (Sabine)

Afd. secretaresse

0162 – 58 18 03

van Uden (Miranda)

HR / Directie assistente

06 – 11 64 89 07

Verkoop

Geurts (Jeroen)

Expert Maatschappelijk vastgoed

06 – 51 86 72 17

Lips (Norwin)

Tendermanager

06 – 54 20 06 02

van Dongen (Wilfred)

Kostendeskundige

0162 – 58 18 17

Roomer (Bart-Jan)

Kostendeskundige

0162 – 58 18 18