< Terug
π¨ ππ©ππππ π©π«π¨π£πππ We zijn alweer een aantal weken bezig met de renovatie van Sporthal Arkendonk. Op dit moment werken we aan de sloop van het zwembad. Binnenkort starten we met het slopen van het diepe bad. Om ervoor te zorgen dat omliggende woningen beschermd blijven, plaatsen we eerst damwanden. Deze zorgen voor stabiliteit tijdens de werkzaamheden. Zodra het zwembad gesloopt is en de grond is aangevuld, verwijderen we de damwanden weer.
Ook zijn we al volop bezig met de renovatie van de sporthal. De sportvloer is verwijderd, de dakbeplating is gedeeltelijk ontmanteld en de dakbedekking gestript. Binnenkort starten we met het aanbrengen van dakisolatie en de nieuwe gevelbeplating.
Geplaatst: 22 januari 2025
Wat een geweldige ochtend in Gemeente Oosterhout! Samen met Coffee on Wheels hebben we genoten van een gezellig koffiemoment voor omwonenden en geΓ―nteresseerden. Van romige cappuccinoβs tot stevige espressoβs β iedereen werd voorzien! Het was fijn om met zoveel mensen in gesprek te gaan over de renovatie van Sporthal Arkendonk en alles wat daarbij komt kijken.
π¨ ππ©ππππ π©π«π¨π£πππ
We zijn alweer een aantal weken bezig met de renovatie van Sporthal Arkendonk. Op dit moment werken we aan de sloop van het zwembad. Binnenkort starten we met het slopen van het diepe bad. Om ervoor te zorgen dat omliggende woningen beschermd blijven, plaatsen we eerst damwanden. Deze zorgen voor stabiliteit tijdens de werkzaamheden. Zodra het zwembad gesloopt is en de grond is aangevuld, verwijderen we de damwanden weer.
Ook zijn we al volop bezig met de renovatie van de sporthal. De sportvloer is verwijderd, de dakbeplating is gedeeltelijk ontmanteld en de dakbedekking gestript. Binnenkort starten we met het aanbrengen van dakisolatie en de nieuwe gevelbeplating.